240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903394 komentarzy
705 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Ulica
Kod pocztowy
35-302
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Dobry Dom - Projecty domow

Firma DOBRY DOM istnieje już od 1998 roku. W tym czasie daliśmy się poznać jako solidny partner biznesowy, świadcząc wysokiej jakości usługi związane m.in. ze sprzedażą gotowych projektów domów. Zaangażowanie i wiedza przejawiające się w profesjonalnym podejściu do Klienta i Współpracowników umożliwiły nam wypracowanie ugruntowanej pozycji na rynku. Jako jeden z największych autoryzowanych salonów sprzedaży gotowych projektów domów zrzeszamy ponad 50 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski. Szeroka oferta obejmuje ok. 15000 projektów domów: jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd.

Rodzaj działalności

  • Architektura
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.