240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
372 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Kuglarska 2
Kod pocztowy
04-471
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Senator Serwis

Senator Serwis Szafy to warszawska firma specjalizująca się w wykonywaniu szaf wnękowych na wymiar w stylu klasycznym i współczesnym. Jesteśmy liderem systemów drzwi przesuwanych w Polsce. Nasza firma współpracuje także ścisle z przedsiębiorstwem Mebel Serwis, tak aby kompleksowo ułatwić naszym klientom wyposażenie wnętrza. Przygotowywane przez nas projekty są produkowane z pełną kompetencją i zaangażowaniem. Dopracowane w najmniejszym szczególe pod względem estetycznym, jak i technologicznym tak, by cieszyli się Państwo dobrze wygospodarowaną przestrzenią.

Rodzaj działalności

  • Architektura wnętrz
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.