240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
403 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Gliwice
Ulica
Studzienna 3
Kod pocztowy
44-100
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Dekora Studio Dekoracji Wnętrz

Dekora Studio Dekoracji Wnętrz zajmuje się aranżacją wnętrz, doborem materiałów i dodatków oraz wszelkimi nietypowymi usługami krawieckimi. W branży wnętrzarskiej istniejemy od 2007 roku, a krawiectwem trudnimy się aż 28 lat! Posiadamy szeroki asortyment, jak na przykład: firany z woalu, organtyny, batystu, markizety, żakardu, zasłony z tafty, bawełny, 100% lnu, semiorganzy. Mamy na względzie komfort naszych klientów, dlatego na ich indywidualne życzenie dojeżdżamy do wyznaczonego miejsca w celu pomiaru oraz doradztwa. Zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych, co mogą Państwo zobaczyć w naszej witrynie internetowej. W zakładce „Galeria” znajdują się zdjęcia naszych prac, aby pomóc państwu w wyborze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Rodzaj działalności

  • Rolety, okiennice
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.