240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903393 komentarzy
50 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
Stanisława Klimeckiego 14
Kod pocztowy
30-705
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Fobar Kosze Uliczne i Ławki Parkowe

Firma Fobar - Producent Ławek Ulicznych i Parkowych zaprasza! Istniejemy na rynku od 1991 roku, dzięki czemu nasza załoga jest niezwykle doświadczona oraz rzetelna w projektowaniu i produkcji fragmentów małej architektury. Nasza oferta obejmuje: -uliczne kosze na śmieci, -ławki parkowe i uliczne, -kosze na psie odchody, -stojaki rowerowe. Nasze produkty to przede wszystkim jakość oraz niesamowity design – stworzony przez naszych architektów. Wszystkie artykuły wytwarzane przez nas pozyskujemy z materiałów wysokiej jakości polskiego pochodzenia, posiadają wszelkie wymagane atesty - jest to swoisty gwarant bezpieczeństwa. Gorąco zachęcamy do kontaktu!

Rodzaj działalności

  • Architektura
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.