240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
679 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
pomorskie
Miasto
Gdańsk
Ulica
Warszawska 96/26
Kod pocztowy
80-180
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Tomstal sp. z o. o.

Firma Tomstal Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, to producent stalowych krat pomostowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu: chemiczny, hutniczy, górniczy i wiele innych. Nasze kraty wykonywane są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. Prócz krat wykonujemy także stalowe stopnie schodowe oraz mocowania elementów krat. Firma Tomstal jest także dystrybutorem krat pomostowych Mostostal i Wema co uzupełnia naszą ofertę o produkty czołowych producentów w kraju. Naszym klientom oferujemy pełen wachlarz fachowego doradztwa: od przygotowania planu ułożenia krat, po końcową dokumentacje rysunkową i techniczną.

Rodzaj działalności

  • Schody i balustrady
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.