240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
43 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Michała Faradaya 1
Kod pocztowy
03-233
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

ADAB Lustra na Wymiar

ADAB - Lustra na Wymiar zajmuje się szeroko pojętymi usługami odnoszącymi się do szkieł i luster, z których przygotowujemy dla klientów efektowne elementy wyposażenia wnętrz. Każde zlecenie wykonujemy na indywidualne zamówienie. Dodatkowo doradzamy i zapewniamy fachowy montaż. Nasza współpraca z projektantami owocuje najlepszymi efektami aranżacji pomieszczeń. W naszej witrynie internetowej mają Państwo okazję zobaczyć wizualizację naszych dzieł, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie lata. Oferujemy: -montaż kabin prysznicowych, luster, mebli i zabudów ze szkła, -wystrój wnętrz, -cięcie i szlifowania szkła. Zapraszamy do kontaktu!

Rodzaj działalności

  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.