240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903396 komentarzy
52 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
pomorskie
Miasto
Gdańsk
Ulica
Nowy Świat 16
Kod pocztowy
80-299
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Polbruk S.A

Firma Polbruk S.A to działający od 25 lat na Polskim rynku budowlanym lider w produkcji materiałów budowlanych używanych do aranżacji trwałych nawierzchni. Firma zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją takich materiałów jak: kostka brukowa, płyty chodnikowe czy obrzeża trawnikowe oraz obrzeża chodnikowe. Oferta firmy obejmuje kilkadziesiąt modeli kostki i płyt utrzymanych w rożnych stylach estetycznych, co gwarantuje ogromny wybór, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Materiały budowlane od Polbruk, cechuje staranność oraz profesjonalizm wykonania, co jest gwarantem najwyższej jakości oferowanych produktów oraz trwałości na lata.

Rodzaj działalności

  • Materiały budowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.