240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
228 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Tychy
Ulica
ul. Dojazdowa 9B
Kod pocztowy
43-100
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

ZRB Budtech

Firma ZRB Budtech oferuje produkcję oraz wykonawstwo posadzek w skali przemysłowej. Przedsiębiorstwo dysponuje sprzętem i wykwalifikowanymi, doświadczonymi pracownikami, dzięki którym podejmuje się najbardziej skomplikowanych zleceń, takich jak posadzki garaży podziemnych, hal produkcyjnych, dużych powierzchni handlowych, kortów tenisowych, płyt manewrowych i betonowych placów składowych. Firma wykonuje posadzki z betonu, żywicy, polerowanego betonu, a także remonty posadzek i fortelock.

Rodzaj działalności

  • Geodezja
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.