240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
545 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
pomorskie
Miasto
Gdynia
Ulica
Sportowa 8
Kod pocztowy
81-300
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Twój Dom Sp. z o.o.

Firma Twój Dom jest nowoczesnym przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w kompleksowej realizacji jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Priorytetem firmy jest wysoka jakość i rzeczowa kompetentna obsługa w trakcie całego procesu inwestycyjnego. Firma Twój Dom oferuje budowę domów jednorodzinnych na zlecenie inwestorów prywatnych na terenie Trójmiasta i okolic, a także sprzedaż gotowych domów jednorodzinnych.

Rodzaj działalności

  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.