240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
303 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Łochowo k. Bydgoszczy
Ulica
Jeździecka3, Lisi Ogon
Kod pocztowy
86-065
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Jackmeister

Jackmeister jest firmą założoną w 1990 roku, specjalizującą się w produkcji i sprzedaży plis, rolet i żaluzji. Obecnie jesteśmy nowoczesnym zakładem zatrudniającym wykwalifikowaną kadrę, która wytwarza ponad 40 tysięcy osłon okiennych rocznie. Sprzedaż tych produktów odbywa się również poprzez internet. Polecamy plisy, które od kilku lat zdobywają coraz więcej zwolenników. Jest to bardzo funkcjonalna i estetyczna osłona okna. Jest to doskonała alternatywa na nietypowe kształty oraz okna dachowe i nie tylko. Nasza firma stosując najnowsze technologie uzyskała zasłonę okienną o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej.

Rodzaj działalności

  • Architektura wnętrz
  • Bramy, ogrodzenia
  • Okna i drzwi
  • Rolety, okiennice
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.