240 tys. użytkowników
680552 zdjęć, 903388 komentarzy
612 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
pl. Wolnica
Kod pocztowy
31-060
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

FASBUD Usługi Remontowo-Budowlane

Oferujemy usługi w zakresie: - MALOWANIE - sufity, ściany, elewacje budynków, różnego rodzaju konstrukcje. Usługi wykonujemy farbami emulsyjnymi, olejnymi i akrylowymi. - TAPETOWANIE - ścian, sufitów tapetami papierowymi winylowymi. - GŁADŹ GIPSOWA - dwukrotne szpachlowanie z usunięciem ewentualnych niedociągnięć, jednokrotne malowanie na biało. - SUCHE TYNKI - montaż ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych na stelażu metalowym z pełnym wykończeniem, różne szerokości, kształty, okrągłe, stopniowane itp. - SUFITY MINERALE - montaż sufitów na konstrukcji typu Temathex. - PANELE - układanie paneli podłogowych i ściennych (wewnętrznych i zewnętrznych), boazeria. - PARKIETY - cyklinowanie, lakierowanie oraz polerowanie. - FLIZOWANIE - układanie płytek ściennych i podłogowych. - OCIEPLANIE PODDASZY - założenie folii wiatro i paro izolacyjnej, wełny mineralnej. INSTALACJA ELEKTRYCZNA - montaż i wymiana instalacji wewnętrznej. - INSTALACJA WODNO-KANALIZACYJNA - wszystkie rodzaje instalacji wykonanych ze stali, miedzi oraz plastiku.

Rodzaj działalności

  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Okna i drzwi
  • Parkiety i boazerie
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.