240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
321 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
wielkopolskie
Miasto
KALISZ
Ulica
Kod pocztowy
62-800
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

WNĘTRZA Z KLASĄ

<a href="http://www.podlogi24.net">Podlogi24</a> to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą kupić porządne panele podłogowe w przyzwoitej cenie. Uruchomiliśmy nowoczesny sklep panele podłogowe i podkłady do paneli. Jeżeli chcesz mieć ciepłe i ciche podłogi to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone marki.

Rodzaj działalności

  • Parkiety i boazerie
  • Sklepy i hurtownie
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.