240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
121 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Kod pocztowy
14181
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

UAB "Dalvytra" sp. z o.o.

Ogrodomki.pl - to sklep internetowy, należący do UAB „Dalvytra“ sp. z o.o., producenta wyrobów z drewna. W naszym sklepie internetowym może Państwo nabyć produkowany w fabryce: domek ogrodowy, domek letniskowy, domek narzędziowy lub drewniany garaż. Nasze standardowe produkty są zmodelowane według doświadczenia, które zdobyliśmy pracując z klientami różnych państw, analizując przez nich wybrane najbardziej spodobane modele domków. Także produkujemy wyroby według zamówień klienta. Możemy zaoferować dom lub domek letniskowy według podanych przez Państwa wymiarów. Na stronie www.ogrodomki.pl może Państwo wybrać spodobany produkt, dowiedzieć się jego cenę oraz odnaleźć informację o dodatkach: cenę dachówki oraz cenę urządzenia domu.

Rodzaj działalności

  • Sklepy i hurtownie
  • Stolarka budowlana
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.