240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
18 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
łódzkie
Miasto
Łódź
Ulica
1-go Maja 87
Kod pocztowy
90-755
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

SGB-SMIT Transformers

Fabryka SGB jest czołowym producentem transformatorów energetycznych w Europie. Oferta obejmuje transformatory żywiczne, olejowe, mocy oraz małogabarytowe stacje transformatorowe. SGB również transportuje wytworzone produkty, instaluje je, po czym zajmuje się konserwacją i serwisem, a na koniec utylizuje stare transformatory. Na stronie znajduje się także baza wiedzy - wiele informacji o transformatorach suchych. Najwyższa klasa usług zaręczona przez wykwalifikowany personel.

Rodzaj działalności

  • Instalacje elektryczne
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.