240 tys. użytkowników
680540 zdjęć, 903394 komentarzy
56 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Bytom
Ulica
worpie3
Kod pocztowy
41-906
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Mastyks Łukasz Droździel

Firma Mastyks oferuje usługi remontowo-wykończeniowe. Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach glazurniczych, układanie płytek ceramicznych, mozaiki, oraz wszelkiego rodzaju oraz rozmiaru kamienia dekoracyjnego. Przeprowadzamy kompleksowe remonty łazienek. Wykonujemy również pozostałe prace remontowe. Przy użyciu profesjonalnych narzedzi i dzięki zdobytemu doświadczeniu nasze usługi wykonujemy starannie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzamy przy wyborze odpowiednich materiałów i aranżacji wnętrz. Prace wykonujemy zarówno w budynkach mieszkalnych jak i handlowo-uslugowych. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości, a także bezpłatny dojazd do klienta i wycenę. Zapraszamy do współpracy.

Rodzaj działalności

  • Glazura i terakota
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.