240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
359 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
wielkopolskie
Miasto
Poznań
Ulica
Mińska
Kod pocztowy
61-049
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Schody Drewniane

Firmę Schody Drewniane charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania, szybki czas realizacji, a co najważniejsze nietypowość projektu. Realizując zadanie wybieramy produkty najwyższej klasy, które poddajemy dokładnej obróbce dzięki wyspecjalizowanym maszynom CNC. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy Państwu produkcję, doradztwo techniczne, projektowanie oraz wizualizację 3d , pomiary laserowe oraz montaż wszelakich konstrukcji schodowych.

Rodzaj działalności

  • Schody i balustrady
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.