240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
369 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Ulica
ul. Matejki 12
Kod pocztowy
35-064
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

OSCAR - Architektura Wnętrz

Przedsiębiorstwo Oscar Dekoracje z Rzeszowa to firma, która pojawiła się na rynku w 1990 roku. Na początku trudniła się przede wszystkim handlem artykułami branży wyposażenia wnętrz. Obecnie działalność firmy Oscar Dekoracje jest znacznie szersza. Trudni się ona bowiem również kompleksowym wykonywaniem projektów wnętrz, mebli, detali wykończeniowych w mieszkaniu czy też lokalu użytkowym. Z powodzeniem również doradza wybór barw elewacji zewnętrznych budynków.

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Architektura wnętrz
  • Biura projektowe
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.