240 tys. użytkowników
680540 zdjęć, 903394 komentarzy
626 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
warmińsko-mazurskie
Miasto
Kętrzyn
Ulica
Kod pocztowy
11-400
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

UBART-EKOFIBER

Nasza firma zajmuje się termoizolacjami materiałem EKOFIBER® - jest to granulat celulozy. EKOFIBER® jest ekologicznym materiałem, który zapewnia nie tylko ochronę cieplną budynku jak również przeciwogniową oraz akustyczną. Posiada wszystkie wymagane atesty dopuszczające go do stosowania w budownictwie między innymi: atest ogniowy, higieniczny, certyfikat zgodności itp Jest to wyrób budowlany potwierdzony znakiem ITB na każdym worku. Cena w zależności od wykonywanych prac oraz miejsca montażu. Ocieplamy ściany, poddasza, skosy, połacie dachowe w zależności od potrzeb. Jest możliwość wykonania usługi gdy budynek jest niedostatecznie docieplony wełną. Serdecznie zapraszamy osoby z okolic Warszawy oraz z woj. warmińsko-mazurskiego jednak usługi świadczymy także w innych miejscach.

Rodzaj działalności

  • Ocieplanie budynków
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.