240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
325 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
pomorskie
Miasto
Miszewo
Ulica
Kod pocztowy
80-297
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Sepur Jarosław Sikora

Jesteśmy firmą specjalizującą się w termoizolacyjnych systemach natryskowych.. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowlanemu, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, dzięki profesjonalnemu wyposażeniu sprzętowemu oraz wiedzy naszych pracowników i dostawców. Zajmujemy się izolacjami termicznymi. Oferujemy: 1. Natrysk metodą pianki poliuretanowej - stosujemy piankę najwyższej jakości marki Polychem Systems - ocieplanie budynków mieszkalnych, przemysłowych, hal, chlewni, chłodni, magazynów - izolacja dachów, poddaszy, posadzek 2. Wdmuchiwanie celulozy - wdmuchiwanie celulozy doskonale sprawdza się w miejscach trudno dostępnych - skuteczna metoda izolacji zarówno nowych jak i starych budynków - prosta oraz szybka metoda izolacji

Rodzaj działalności

  • Ocieplanie budynków
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.