240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903394 komentarzy
232 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
wielkopolskie
Miasto
Połajewo
Ulica
Kod pocztowy
64-710
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Pawilony EFEKT: Pawilony Biurowe, Handlowe

Producent nowoczesnych kiosków z płyt warstwowych. Produkujemy [url=http://www.pawilonyefekt.pl]kioski handlowe[/url], kontenery biurowe, budki handlowe, pawilony gastronomiczne, garaże, myjnie samochodowe, obiekty przemysłowe, hale, składy. Zajmujemy się wyrobem i składaniem obiektów modułowych z płyt warstwowych. Robimy projekty architektoniczno - konstrukcyjne konstruowanych przez nas obiektów. Wszelkie obiekty skonstruowane są w technik lekkiej zabudowy, podstawę przedmiotu stanowi konstrukcja stalowa obudowana płytą warstwową ze styropianu, wełny mineralnej, pianki poliuretanowej. Podłogę pawilonu stanowi ruszt stalowy wypełniony warstwą ocieplenia, podłoga wykończona jest płytą OSB. Mamy olbrzymie doświadczenie w budownictwie modułowym. Robimy obiekty z półproduktów najlepszej jakości. Posiadamy pracownicy z ogromnym biegłością w tej dziedzinie. Do budowy wszelkiego pawilony przykładamy wszystkich starań, zwracamy uwagę głównie na składniki, które po ukończeniu produkcji kreują nowoczesny i wyjątkowy wygląd. Wszelkie obiekty uzyskujemy indywidualnie dla każdego konsumenta. Zapewniając w ten sposób 100% zastosowanie obiektu gdyż są one dopasowane od osobistych wymogów kontrahentów.

Rodzaj działalności

  • Ocieplanie budynków
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.