240 tys. użytkowników
680552 zdjęć, 903388 komentarzy
612 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
wielkopolskie
Miasto
Czarnków
Ulica
Pianówka
Kod pocztowy
64-700
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Studnie głębinowe – KOMPLEKSOWE wykonywanie usług

Przedsiębiorstwo Aqua-ziem od wielu latek absorbuje się uprawianie posług borowania studni głębinowych. Zasięg posług świadczymy na obszarze województwa wielopolskiego dodatkowo zachodniopomorskiego. Mamy specjalistyczny akcesoria do wiercenia studni głębinowych w związku z owym mamy alternatywa czynienia roboty na różnego wariantu terenu: ( w bezpośrednim działce jak i w przydomowym ogródku). Chętnie doradzamy także konsumentom w procesie planowanie inwestycji wiercenia studni głębinowych. Przeważnie w przypadkach fachowych takich jak: dobór wytrzymałości, model pompy głębinowej z uwzględnieniem wszelakich okazji zużytkowania wykorzystania wody ze studni. Zapraszamy do zaznajomienia się z [url=aqua-ziem.pl]naszą propozycją[/url]. Naszym kluczowym zamiarem jest radość kontrahenta oraz biegłe zakończenie produkcji.

Rodzaj działalności

  • Geodezja
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.