240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903396 komentarzy
53 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
wielkopolskie
Miasto
Połajewo
Ulica
Kod pocztowy
64-710
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Zabezpieczenia PPOŻ, instrukcje PPOŻ, ocena zagrożenia wybuchem NowMax.pl

Nowmax – firma zaświadcza usługi PPOŻ oraz BHP. Robimy całościowe posługi dla mini-, mikro- i makro przedsiębiorstw. Proponujemy konsulting w obszarze systemów bezpieczeństwa pożarowego, procedury asekuracji, sprzęt najpoprawniej dostosowane do Państwa potrzeb, na domiar tego doradztwo w zakresie posług PPOŻ, konserwacja urządzenia. Każde świadczone posługi, są zgodne z obowiązującymi formułami Państwowej Straży Pożarnej. Zasadnicze posługi oferowane za pośrednictwem naszą firmę: Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego Ocena zagrożenia wybuchem w budynkach Fachowe konsulting w sferze przeciwpożarowej Wyposażenie obiektów we wszelkie niezbędne i żądane osprzęt i sprzęt przeciwpożarowy Sposoby zabezpieczeń konstrukcji budowli (drewnianych, żelbetonowych, stalowych). Zastosowanie oraz rozprowadzanie środków protekcji ognioochronnych drzewa. Jednostka specjalizuje się i w dystrybucji wyposażenia PPOŻ – w ofercie znaleźć można (gaśnice, agregat gaśniczy, detektor gazów, czujnik dwutlenku węgla, system sygnalizacji pożarowej, instalacja tryskaczowa. Więcej na [url=nowmax.pl]nowmax.pl[/url]

Rodzaj działalności

  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.