240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903393 komentarzy
600 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
podlaskie
Miasto
choroszcz
Ulica
Kod pocztowy
16-070
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Arkada

Arkada to zespół młodych ludzi z dużym zawodowym doświadczeniem. Specjalizujemy się w kompleksowej termomodernizacji domów parterowych i jednopiętrowych. Nam można zlecić pokrycie dachu i wymianę stolarki okiennej. Podejmiemy się pracy na nowo powstałych budynkach oraz tych do remontu. Teren na którym świadczymy usługi to Białystok i województwo Podlaskie. Jeśli poszukują Państwo jedynie okazji do zakupu dobrych materiałów w dobrych cenach to proszę zapoznać się z naszą ofertą i działem PROMOCJE. Można wybierać spośród różnych rodzajów pokryć dachowych, materiałów na elewacje, okien PCV i innych towarów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie bo też i każdy inwestor ma inne wymagania do których My się dostosujemy. Zajrzyj tu: www.dachielewacja.pl

Rodzaj działalności

  • Blacharstwo i dekarstwo
  • Materiały budowlane
  • Ocieplanie budynków
  • Stolarka budowlana
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.