240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
611 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
lubelskie
Miasto
Lublin
Ulica
Diamentowa 2
Kod pocztowy
20-447
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Dekordia Płytki

Proponujemy szeroki asortyment kafelków kuchennych, gresu, płytek ceramicznych i armatury łazienkowej. Wszystkie oferowane produkty, w tym płytki krajowych i zagranicznych producentów są pierwszego gatunku. Nasi klienci przesyłają fotografie łazienek, z wykorzystaniem naszych produktów - realizacje można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Wiele interesujących sekcji informacyjnych na naszym portalu umożliwia również zapoznanie się z ciekawymi informacjami z branży wykończenia wnętrz.

Rodzaj działalności

  • Armatura
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.