240 tys. użytkowników
680529 zdjęć, 903383 komentarzy
363 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Bydgoszcz
Ulica
Jagiellońska 21
Kod pocztowy
85-950
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Dom Holding Sp. z o.o.

Dom Holding oferuje fantastyczne mieszkania, które zachwycają swoim oryginalnym wyglądem. Skorzystaj z tej okazji, a deweloper Bydgoszcz z pewnością przedstawi Ci interesujące oferty. Zmień swoje miejsce zamieszkania już teraz! Poznaj inne, interesujące miasta. Nowe mieszkanie Bydgoszcz zapewni Ci idealne warunki do rozwoju. Zadbaj o swój własny komfort. Deweloperzy Bydgoszcz oferują fantastyczne mieszkania dla każdego. Zainteresuj się tą ofertą, a z pewnością wybierzesz lokal dla siebie!

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Architektura ogrodów
  • Architektura wnętrz
  • Biura projektowe
  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Kosztorysy
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.