240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
334 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Bydgoszcz
Ulica
Zgorzelecka 3
Kod pocztowy
85-373
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Gięcie metali- Rotax

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną obróbką metali. Oferujemy Państwu gięcie metali do dowolnego oczekiwanego kształtu. W skład naszych usług wchodzi również obróbka skrawaniem dowolnego materiału. Posiadamy bogate doświadczenie i zapewniamy kompleksową usługę dla naszych klientów. Dysponujemy także nowoczesnymi narzędziami za pomocą, których wykonujemy cięcie metali w oparciu o dany projekt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachowe podejście do klienta. Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy.

Rodzaj działalności

  • Blacharstwo i dekarstwo
  • Maszyny budowlane
  • Sklepy i hurtownie
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.