240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
334 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
małopolskie
Miasto
Kraków
Ulica
Powstańców 25a
Kod pocztowy
31-422
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

ATELIER Salon Stolarki Budowlanej

Salon Stolarki Budowlanej ATELIER oferuje profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży okien,drzwi,bram,rolet wraz z usługą pomiary,montażu,serwisu .Specjalizujemy się w sprzedaży stolarki pod zamówienie. Stawiamy na dynamiczny rozwój w zakresie nowoczesnych systemów. W naszej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne wzornictwo oraz bogata paleta kształtów i kolorów sprawią, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Wysoka energooszczędność produktów pozytywnie wpływa zarówno na rachunki, jak i stan środowiska. W naszej ofercie znajdują się także wyroby dedykowane domom pasywnym. Dbamy o każdy detal, który może podnieść standard bezpieczeństwa naszych produktów, dlatego oferujemy szeroką paletę różnego rodzaju dodatków.

Rodzaj działalności

  • Okna i drzwi
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.