240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
245 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Bielsko-Biała
Ulica
Filomatów 1
Kod pocztowy
43-300
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

minikoparka, zwyżka, kleje atlas Bielsko-Biała FLOS

Grupa Flos to przedsiębiorstwo handlowo usługowe z Bielska Białej, które jest dystrybutorem klejów atlas i w swojej ofercie posiada: wynajem minikoparki, renowacja zabytków, wyburzenia, podnośnik koszowy - zwyżka, serwis narzędzi budowlanych, minikoparka Kubota z młotem. rzedsiębiorstwo znajduje się w centrum Bielska-Białej i otwarte jest w godzinach: od poniedziałku do soboty od 07:00 do 17:00.

Rodzaj działalności

  • Sklepy i hurtownie
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.