240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
679 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Gliwice
Ulica
Daszyńskiego 609
Kod pocztowy
44-151
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

KENSOL

KENSOL - to firma na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Prężnie działamy i rozwijamy się w branży Odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dystrybucją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń do produkcji energii ze źródeł odnawialnych: promieniowania słonecznego oraz energii geotermalnej. Wieloletnie doświadczenie oraz fachowość naszych pracowników pozwoliła nam uzyskać akredytację Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie systemów fotowoltaicznych. W naszym ośrodku szkoleniowym prowadzimy 3 dniowe szkolenia przygotowujące do uzyskania tytułu certyfikowanego instalatora. Dokładamy wszelkich starań aby naszym kursantom przekazać wiedzę kompleksowo dlatego prowadzimy zajęcia zarówno praktyczne jak i teoretyczne.

Rodzaj działalności

powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.