240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
139 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Bydgoszcz
Ulica
Zgorzelecka 3
Kod pocztowy
85-373
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

P.P.U.H. Rotax

Gięcie metali i cięcie blach, oraz Obróbka skrawaniem to podstawowa działalność naszej firmy. Wykonujemy szlifowanie, frezowanie, toczenie, gwintowanie wszystkich elementów. Profesjonalizm i doświadczenie naszych pracowników oraz nowoczesne, precyzyjne urządzenia są gwarancją najwyższej jakości usług. W naszej ofercie znajdują się także szafy metalowe dla warsztatów i magazynów oraz szafki szkolne. Oferujemy zestawy standardowe oraz szafki na wymiar. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych. Polecamy naszą stronę internetową.

Rodzaj działalności

  • Blacharstwo i dekarstwo
  • Sklepy i hurtownie
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.