240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
395 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
łódzkie
Miasto
Łódź
Ulica
Łąkowa 11
Kod pocztowy
90-562
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Invesall Maciej Szymański

Firma zajmująca się sprzedażą, serwisem, naprawą i wymianą: - agregatów prądotwórczych - agregatów WOM - generatorów - silników benzynowych i Diesla (Honda, Loncin, Kama, Kipor) - lekkich maszyn budowlanych: zagęszczarek, pomp, zacieraczek, skoczków Firma Invesall Sp. z o.o. jest oficjalnym polskim przedstawicielem marki ENERGY Gruppi Elektrogeni specjalizującej się w produkcji profesjonalnych agregatów prądotwórczych przystosowanych do Państwa potrzeb.

Rodzaj działalności

  • Maszyny budowlane
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.