240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
339 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Nad Wilanówką 9
Kod pocztowy
02-993
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

IFTM Internorm Sp. z o.o.

Internorm zajmuje się sprzedażą drzwi pasywnych. Proponujemy najszerszy asortyment drzwi pasywnych. Proponujemy nie tylko sprzedaż drzwi, lecz również specjalistyczny montaż oraz pełny serwis. Zaręczamy świetną jakość sprzedawanych wyrobów, które otrzymały prestiżowy certyfikat jakości ISO 9001. Każdy artykuł produkowany przez naszą firmę jest tworzony tylko z wykorzystaniem materiałów najwyższego gatunku. U nas zawsze mogą Państwo liczyć na najwyższej klasy porady. Zapraszamy!

Rodzaj działalności

  • Sklepy i hurtownie
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.