240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
295 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Warszawa
Ulica
Optyczna 4
Kod pocztowy
04-237
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

EODKURZACZE.PL

Intensywnie rozwijamy się na rynku odkurzaczy centralnych i umacniamy swoją pozycję od ponad 16 lat. Oferujemy produkt światowej klasy-marki BEAM ELECTROLUX. W zakres naszych usług wchodzą: - darmowe przygotowanie projektu instalacji odkurzacza centralnego - montaż systemu odkurzania na obiekcie - sprzedaż odkurzaczy BEAM oraz akcesoriów - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Dodatkowo służymy na bieżąco wsparciem technicznym i fachowymi poradami w zakresie odkurzaczy centralnych. Oferujemy najlepsze ceny w regionie!

Rodzaj działalności

  • Biura projektowe
  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.