240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903393 komentarzy
324 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Rzeszów
Ulica
Mikołaja Reja 10
Kod pocztowy
35-211
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

RZESZOWSKA DYSTRYBUCJA BUDOWLANA - RDB

Zajmujemy się głównie sprzedażą chemii budowlanej renomowanych firm takich jak Baumit, Ceresit, Austrotherm oraz wiele innych. Staramy się dokładać wszelkich starań aby nasz klient był zawsze zadowolony i aby towar dotarł do niego na czas. Zawsze służymy pomocą oraz zapewniamy szereg korzyści jakie wiążą się ze współpracą z nami. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy, a także zapewniamy najlepsze ceny na rynku. Stała współpraca wiąże się również z wyjazdami integracyjnymi, atrakcyjnymi pakietami lojalnościowymi Zaopatrujemy tylko najlepszych fachowców, w ramach współpracy gwarantujemy wsparcie marketingowe. ,, Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami to zapraszamy bezpośrednio do biura, gdzie porozmawiamy o szczegółach współpracy bądź do kontaktu telefonicznego, aby umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Zapewniamy, że dla każdego klienta przygotujemy indywidualną ofertę.

Rodzaj działalności

  • Chemia budowlana
  • Kosztorysy
  • Materiały budowlane
  • Nadzór budowlany
  • Ocieplanie budynków
  • Remonty, konserwacja
  • Sklepy i hurtownie
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.