240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
219 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
zachodnio-pomorskie
Miasto
Rogowo
Ulica
Rezydencyjna 2
Kod pocztowy
72-330
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

BURCO Development Polska Sp. z o.o.

Zakup mieszkania a nawet domu w popularnych miejscowościach nadmorskich to doskonały pomysł na inwestycję, który cieszy się coraz większą popularnością. Inwestycje firmy BURCO zostały przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy planują zainwestować nad morzem. Domy i apartamenty wykonane w najwyższym standardzie, ogrodzone i monitorowane oraz kompleksowo wyposażone (w korty tenisowe, baseny, place zabaw i inne) dają gwarancję szybkiego zwrotu i zysku z inwestycji. Zapraszamy do współpracy!

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.