240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
584 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
lubelskie
Miasto
Poniatowa
Ulica
ul. Kraczewicka 17/45
Kod pocztowy
24-320
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Polska Grupa Instalacyjna

Ofertę naszego sklepu stanowią najwyższej jakości produkty z zakresu instalacji wodnych, grzewczych i wszelkich innych niezbędnych do ukończenia budowy instalacji. Zapraszamy do współpracy firmy wykonawcze, wykończeniowe oraz Klientów indywidualnych. Wszystkich zainteresowanych zakupem najwyższej klasy sprzętów, akcesoriów i elementów wyposażenia łazienek, kuchni i innych.

Rodzaj działalności

  • Armatura
  • Instalacje elektryczne
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Sklepy i hurtownie
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.