240 tys. użytkowników
680707 zdjęć, 903429 komentarzy
631 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
mazowieckie
Miasto
Góra Kalwaria
Ulica
Kod pocztowy
05-530
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

MC-Serwis

Nasza firma proponuje usługi w zakres których wchodzi instalacja kotłów gazowych kondensacyjnych, domowej klimatyzacji, kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy z polskim producentem ogniw fotowoltaicznych ON oraz firmą Vaillant - lider branży grzewczej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie co powoduje, że możemy zaoferować wykonawstwo najwyższej jakości. Instalacje firma wykonuje samodzielnie, nie bierzemy. Używane przez nas materiały oraz urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają wszystkie certyfikaty.

Rodzaj działalności

  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
artykuł partnera
Podnośnik przegubowy elektryczny to funkcjonalne urządzenie, które pozwala na wyniesienie pracowników na znaczną wysokość. Wykorzystuje się go w różnych branżach – w halach przemysłowych, magazynach czy na placach budowy. Gdzie sprawdzi się podnośnik przegubowy elektryczny?
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.