240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
352 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
zachodnio-pomorskie
Miasto
Stargard Szczeciński
Ulica
Mickiewicza 2
Kod pocztowy
73-110
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

BEST Constructions- plyta-fundamentowa.pl

BEST Constructions -spełniamy Państwa marzenia o ciepłym i bezpiecznym domu. - specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu fundamentów płytowych, - wykorzystujemy najnowsze technologie i rozwiązania, - stosujemy najlepsze i sprawdzone materiały, - gwarantują najwyższą jakość oraz trwałość produktu, - każdy Klient jest dla nas ważny i traktowany jest w sposób indywidualny, - zapewniamy Państwu fachowe doradztwo podczas całego procesu budowy płyty fundamentowej, - udzielamy 10 letniej gwarancji na nasze usługi.

Rodzaj działalności

  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.