240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
354 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
łódzkie
Miasto
Złoczew
Ulica
ul Działkowa 21A
Kod pocztowy
98-270
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

PPHU SYSTEMOWE KOMINY GRZEGORZ NOGALA

Nadchodzi czas, kiedy trzeba szczególnie zadbać o systemy kominowe zainstalowane w naszych domach. Niezwykle ważne jest aby były odpowiednio dobrane do użytkowanych kotłów grzewczych. Jest to ważne nie tylko ze względu na polepszenie wydajności systemów kominowych oraz zapewnienie ich lepszej trwałości ale przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Dlatego też należy skorzystać z usług profesjonalnych firm montujących najlepszej klasy kominy systemowe. Wybór kominów jest na tyle duży, że można dobrać je do każdego rodzaju odprowadzanych spalin. Oferowane są między innymi : kominy leier, kominy uniwersal, kominy standard, kominy tona czy kominy jawar. Kominy uniwersal jak sama nazwa mówi są przeznaczone do wszystkich rodzajów spalin ( drewno, węgiel, trociny, brykiet, biomasa, maił, ekogroszek, olej opałowy, ). Natomiast kominy standard przeznaczone są przeznaczone do pieców na paliwa stałe : drewno, węgiel, trociny, brykiet i biomasę. Posiada on całkowitą odporność na zawarte w dymie kwasy oraz gwarantuje trwałość nawet przy pożarze sadzy.

Rodzaj działalności

  • Sklepy i hurtownie
  • Kominki, piece, kozy
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.