240 tys. użytkowników
680529 zdjęć, 903383 komentarzy
747 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Rybnik
Ulica
Ujejskiego 33 B
Kod pocztowy
44-218
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Firma projektowo-budowlana Nadzór budowlany

Nasza firma prowadzi obsługę inwestycji począwszy od projektowania w pełnym zakresie, załatwiania spraw formalno-prawnych w organach nadzoru budowlanego, aż do pełnienia obowiązków kierownika budowy, a nawet inwestora zastępczego. W naszej ofercie mogą skorzystać państwo z doradztwa na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Wykonujemy dokumentacje z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta. W ramach realizacji zadania, mogą zlecić Państwo naszej firmie obsługę danej inwestycji w sposób kompleksowy: od wykonania dokumentacji, uzyskania pozwalnia na budowę, aż po realizację robót budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i do kontaktu z naszym biurem.

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Biura projektowe
  • Nadzór budowlany
powrót
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
artykuł partnera
Dobrej jakości narzędzia pozwalają na precyzyjne i sprawne wykonanie prac. Mixtools to sklep, który charakteryzuje się szerokim wyborem narzędzi i elektronarzędzi różnych marek, umożliwiając znalezienie odpowiednich rozwiązań, które pomogą Ci w pracy. Dodatkowo ten sklep z narzędziami zapewnia profesjonalne doradztwo, gwarancję (...)
więcej
artykuł partnera
Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu, ale nie wiesz jaki model wybrać? Zastanów się więc, w jaki sposób narzędzie będzie wykonywane i jak często. Ponadto konieczne jest ustalenie, czy interesuje Cię wyrzynarka elektryczna sieciowa, czy bezprzewodowa. Dowiedz się, na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie tego elekt (...)
więcej
artykuł partnera
Ciężko sobie wyobrazić wykonywanie wielu prac bez dostępu do piły spalinowej. To sprzęt niezwykle ważny, zwłaszcza jak musimy obrabiać drewno, na przykład na opał. Jeśli zamierzamy kupić własną, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii, o jakich napiszemy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.