240 tys. użytkowników
680713 zdjęć, 903429 komentarzy
350 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
kujawsko-pomorskie
Miasto
Inowrocław
Ulica
Chociszewskiego 34
Kod pocztowy
88-100
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

TRAKT Sp. z o.o.

Trakt Drzwi to przedsiębiorstwo działające w branży stolarskiej, proponujące swoim klientom produkty z sektora stolarki przeciwpożarowej. W bogatej ofercie tej firmy znalazły się przeciwpożarowe drzwi stalowe, jak również drzwi antywłamaniowe, które skutecznie chronią budynek przed wtargnięciem osób niepożądanych. Każde drzwi posiadają odpowiednie atesty oraz wskazane w przepisach prawnych dokumenty. Firma współpracuje z cenionymi producentami krajowymi oraz zagranicznymi. Oferta Trakt Drzwi skierowana jest do klientów z całej Polski.

Rodzaj działalności

  • Okna i drzwi
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.