240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
18 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
łódzkie
Miasto
Aleksandrów Łódzki
Ulica
ul.Daszyńskiego 108
Kod pocztowy
95-070
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Krzysztof Stasiak Zakład Kamieniarski

KS Stasiak to firma, która zajmuje się zapewnianiem swoim klientom najwyższej jakości wyrobów kamiennych wykorzystywanych do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych w domach, mieszkaniach oraz innych budowlach. Prezentowana oferta mieści kamienie naturalne, które gwarantują bardzo dużą solidność, wytrzymałość oraz estetykę. Asortyment takich produktów jest zróżnicowany, zatem każdy klient będzie mógł dobrać kamienie naturalne do konkretnych stylizacji pomieszczeń. Naturalnie wszystkie wyroby charakteryzują się najwyższą jakością oraz przystępną ceną.

Rodzaj działalności

  • Materiały budowlane
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.