240 tys. użytkowników
680716 zdjęć, 903429 komentarzy
43 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Jawornik Polski
Ulica
Jawornik Polski 18
Kod pocztowy
37-232
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Dekostyr Sztukateria elewacyjna

Działalność firmy Dekostyr opiera się na produkcji profili styropianowych zwanych sztukaterią. Są to towary z najwyższej półki. Najczęsciej produkujemy podokienniki, bonie, gzymsy i pilastry elewacyjne. Oferujemy także montaż sztukaterii i wykonanie ozdób styropianowych.

Rodzaj działalności

  • Architektura wnętrz
  • Materiały budowlane
  • Remonty, konserwacja
powrót
artykuł partnera
Oryginalne i kreatywne podejście do urządzania wnętrz staje się coraz bardziej popularne, a jednym z niezwykłych pomysłów na nadanie aranżacji salonu wyjątkowego charakteru, jest zastosowanie muralu na ścianie.
więcej
artykuł partnera
Bezpieczne przechowywanie broni oraz amunicji jest wymagane przez przepisy obowiązujące w Polsce. Zgodnie z Ustawodawstwem osoby z licencją na posiadanie broni palnej są zobowiązane do przechowywania jej w sejfach lub witrynach na broń o klasie bezpieczeństwa co najmniej S1. Czym różni się szafa na broń od sejfu pancernego? Co w (...)
więcej
artykuł partnera
Stół ogrodowy to jeden z kluczowych elementów wyposażenia każdego ogrodu, tarasu czy balkonu. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcia na świeżym powietrzu, relaksujące popołudnia z książką, czy rodzinne obiady na tarasie, odpowiednio dobrany stół ogrodowy może całkowicie odmienić atmosferę ...
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.