240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903396 komentarzy
474 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
lubelskie
Miasto
Biała Podlaska
Ulica
Aleja Solidarności 4
Kod pocztowy
21-500
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

P.W. Vikking KTS

P.W. VIKKING KTS Sp. z o.o. jest producentem energooszczędnych kompozytowych drzwi i okien Real Wood o walorach estetycznych i użytkowych, spełniających najsurowsze wymagania klimatyczne. Eksluzywne dzrwi kompozytowe VIKKING tworzymy z myślą o klientach wymagających i ceniących jakość. Dedykowane są przede wszystkim do budownictwa indywidualnego, ale też do przemysłowego. Nasze drzwi są lekkie jak aluminium, wytrzymałe jak stal i piękne jak drewno. Przy tym są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne. Okna Real Wood dedykujemy dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Wyróżniają się one przede wszystkim unikalną dekoracją powierzchni - Real Wood (RW).Technologia ta pozwala uzyskać na powierzchni profili PVC imitację szlachetnego drewna z dowolną kolorystyką drewnopodobną lub z pełnej palety RAL. Okna z powierzchnią RW mogą być wykonane w dowolnych rozmiarach i kształtach w ramach technicznych możliwości przynależnych profilom PVC. Technologię RW stosujemy również od wielu lat w produkowanych przez nas drzwiach wejściowych kompozytowych. Nasi klienci decydują o ostatecznym kształcie, rozmiarze, kolorze i wyposażeniu swoich drzwi i okien marzeń, a nasi pracownicy z pasją realizują najbardziej indywidualne zamówienia. Z determinacją i poświęceniem tworzą piękne, trwałe i bezpieczne drzwi oraz okna.

Rodzaj działalności

  • Okna i drzwi
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.