240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903394 komentarzy
762 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Częstochowa
Ulica
Sportowa 55/65
Kod pocztowy
42-200
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Instalacje sanitarne Hydro-Complex - łazienki Częstochowa

Oferujemy: - montaż instalacji sanitarnej - montaż instalacji gazowej - montaż instalacji CO - remonty łazienek - biały montaż - wanny, WC, brodzika, kabiny prysznicowej, umywalki, kranu itp. - montaż piecyka gazowego - Junkers, vaillant, beretta, Ariston - montaż wodomierza - montaż zaworu - wymiana kanalizacji - wymiana rur w domu Zapraszamy do kontaktu z nami: ul.Sportowa 55/65 42-200 Częstochowa tel. 603 550 637 – Piotrek tel. 507 440 577 – Damian tel. 693 037 002 – Grzesiek E-mail: kontakt@hydro-complex.com.pl http://hydro-complex.com.pl https://www.facebook.com/hydrocomplex https://pl.pinterest.com/Hydrocomplex/ https://twitter.com/HydroComplex https://plus.google.com/+HydrocomplexPlCzestochowa

Rodzaj działalności

  • Armatura
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Remonty, konserwacja
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.