240 tys. użytkowników
680536 zdjęć, 903394 komentarzy
727 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
śląskie
Miasto
Częstochowa
Ulica
Mireckiego 21
Kod pocztowy
42-200
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Pogotowie hydrauliczne Hydroalarm - hydraulik Częstochowa

Pogotowie hydrauliczne Hydroalarm to trójka fachowców świadczących usługi hydrauliczne na terenie Częstochowy i okolic. Oferujemy: - naprawy hydrauliczne - naprawa cieknącej rury, cieknącej spłuczki, cieknącego kranu - biały montaż - umywalki, baterii, wanny, brodzika, kabiny prysznicowej, ubikacji - montaż piecyka gazowego, kuchni gazowej - montaż pralki, zmywarki - wymiana grzejników - montaż wodomierza - odpowietrzanie grzejników - udrażnianie kanalizacji Zapraszamy do kontaktu z nami: tel, 507 440 577 kontakt@hydroalarm.pl hydroalarm.pl facebook.com/hydroalarm google.com/+HydroalarmCzęstochowa twitter.com/hydroalarm pinterest.com/hydroalarm 42-200 Częstochowa ul.Mireckiego 21

Rodzaj działalności

  • Armatura
  • Instalacje grzewcze i wentylacyjne
  • Instalacje wodno-kanalizacyjne
  • Remonty, konserwacja
  • Usługi ogólnobudowlane
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.