240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903396 komentarzy
431 osób online

katalog firm budowlanych

Województwo
dolnośląskie
Miasto
Jelenia Góra
Ulica
Kod pocztowy
58-508
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

domyszkieletowe24.pl

Domyszkieletowe24.pl - jesteśmy firmą produkującą domy szkieletowe oraz konstrukcje szkieletowe. Budujemy domy energooszczędne w technologii szkieletowej na terenie całej Polski. Wykonujemy energooszczędne domy: * domy szkieletowe stan developerski * domy szkieletowe stan surowy zamknięty *domy szkieletowe stan surowy otwarty * prefabrykowane domy szkieletowe *prefabrykowane konstrukcje szkieletowe *konstrukcje drewniane Kompleksowo obsługujemy proces inwestycyjny ,dostosowując się do preferencji inwestora. Dzięki ponad 10 letniemu doświadczeniu , wiedzy fachowej oraz wykwalifikowanej kadrze projektantów i montażystów, oferujemy domy solidne, zapewniające bezpieczeństwo użytkownikom. Na nasze konstrukcje udzielamy 25 letniej gwarancji. Zapraszamy na nasza stronę internetową,, gdzie znajduje się więcej informacji. Pozostając do Państwa dyspozycji zespół domyszkieletowe24.pl

Rodzaj działalności

  • Adaptacje projektów
  • Architektura
  • Biura projektowe
  • Materiały budowlane
  • Ocieplanie budynków
  • Stolarka budowlana
  • Usługi ogólnobudowlane
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
artykuł partnera
Pompy ciepła montowane są w coraz większej liczbie nie tylko budynków mieszkalnych, lecz również w siedzibach firm, budynkach wielorodzinnych, a nawet w fabrykach – oczywiście mowa tutaj o urządzeniach z większą mocą lub rozbudowanych systemach HVAC.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.