240 tys. użytkowników
680538 zdjęć, 903398 komentarzy
403 osoby online

katalog firm budowlanych

Województwo
podkarpackie
Miasto
Jasionka
Ulica
Jasionka 512
Kod pocztowy
36-002
Telefon
E-mail
Strona WWW

dojazd do firmy

o firmie w skrócie

Resmar

Resmar to firma, która posiada spore doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży mebli. W ofercie Resmar znajdują się między innymi półki, łóżka, meblościanki, zestawy kuchenne, sofy, krzesła, fotele, łóżka i niemalże wszystkie meble, które potrzebne są do kompleksowej aranżacji wnętrza. Resmar tworzy meble w oparciu o najwyższe standardy. To solidne konstrukcje wyprodukowane z doskonałej jakości surowców. Meble Resmar sprzedawane są w sklepach stacjonarnych i internetowym.

Rodzaj działalności

  • Architektura wnętrz
  • Inne ...
powrót
artykuł partnera
Starannie dobrana siatka na kontener jest niezbędna, aby bezpiecznie przewozić gruz. Zmniejsza do minimum ryzyko przypadkowego wypadnięcia ładunku, co stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Bardzo ważne jest jednak to, żeby tego typu zabezpieczenie spełniało kilka wymagań. Jakich? Na które parametry trzeba zw (...)
więcej
artykuł partnera
Obszar wokół budynku przed elewacją frontową zazwyczaj wypełniają podjazd i chodnik prowadzący do głównego wejścia. Tylna część działki z reguły jest zagospodarowana na cele wypoczynkowo-rekreacyjne.
więcej
artykuł partnera
Dokładnie oczyszczony i odmalowany dach staje się wizytówką każdego obiektu. Uwagę przyciągają jego walory wizualne, ale to tylko jeden z atutów. Najważniejszą zaletą jest przedłużenie trwałości pokrycia dachowego. Jak jednak przeprowadzić czyszczenie? Czy samodzielne prace są możliwe do realizacji? Dowiedz się, jak wygląda myci (...)
więcej
artykuł partnera
Większość z nas nie może sobie pozwolić na dom. Najczęściej mieszkamy w mieszkaniach. Nie oznacza to jednak, że nie da się stworzyć w nim odpowiedniego klimatu. Aranżacje wnętrz nawet w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty potrafią zrobić naprawdę piorunujące wrażenie.
więcej
Obserwowane blogi
Funkcja "Obserwujesz blogi" działa wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.